JACHIMOV dla LEXELL

JACHIMOV dla LEXELL

Z firmą Lexell zaczęliśmy współpracę na początku 2021 roku i trwa ona do dnia dzisiejszego. Dla firmy Lexell wykonujemy  większość z naszych usług tj. tworzenie stron www razem z tekstami, social media, filmy czy grafiki.

Na początku zaprojektowaliśmy dwie strony internetowe wraz z formularzem kontaktowym, który miał pomóc klientom w kontakcie z firmą. Równocześnie zostało stworzone nowe logo główne wraz z logami poddziałów do oferowanych usług. Strony, które stworzyliśmy pokazują usługi firmy Lexell klientom oraz pomagają w wyborze usług świadczonych przez nich. Gdy zakończyliśmy budowę stron uzupełniliśmy je treścią i dodaliśmy teksty pod pozycjonowanie, po to by strona była bardziej lubiana przez google.

Logo LEXELL w dwóch wersjach kolorystycznych:

Dwie strony internetowe: www.lexell.pl oraz www.telecom.lexell.pl:

Po konsultacji z klientem zaprojektowaliśmy ulotki w taki sposób by klient mógł drukować je u siebie w domu, ale też tak by można było je drukować w firmach zewnętrznych oferujących druk.

Projekt ulotki dla LEXELL:

Na koniec zabraliśmy się za założenie i optymalizacje strony na Facebook oraz konta firmowego na Instagramie. Zoptymalizowaliśmy oba fanpage, zrobiliśmy strategię marketingową oraz przygotowaliśmy posty na najbliższe miesiące. Do postów z infografikami, które widać najczęściej na tablicach Facebooka czy Instagrama, dołączyliśmy posty animowane oraz Stories, które pomogły w przykuciu uwagi potencjalnych klientów. 

Z firmą LEXELL stale współpracujemy i w planach mamy wiele nowych realizacji.